Telefon Kulaklık TV Klima Uydu Kumanda Tutacağı Banyo Mutfak Duvara Yapıştırma Organizer Askılık

24,99 TL
  • Mallame Duvara Monte Saklama Kutusu Uzaktan TV, Klima, Uydu Kumanda Tutacağı Organizatör Cep Telefonu Tutacağı Şarj Kablosu Tutucu Banyo Mutfak Duvara Yapışkanlı Organizer Ev için Çok fonksiyonlu Stant Pratik Ev Gereci Kablo Priz Düzenleyici
  • HER YERDE KULLANIM İMKANI: Yapışkanlı Duvar Telefon Tutacağı Yatak Odası Oturma Odasında Yatak Duvara Monte Uzaktan Kumanda Tutacağı Kancalı Yapışkanlı Cep Telefonu Tutacağı
  • YAPIŞKAN ETİKETİ: Cep telefonu duvar montajı yükseltilmiş kendinden yapışkanlı etiket, çıkarılabilir ve duvara sıkıca sabitlenebilir
  • PRATİK DUVARA MONTE ORGANİZER: Duvar montajı, telefon duvarı montajı, duvar telefonu tutucusu, yatak için cep telefonu tutucusu, cep telefonu duvara montajı, duvara montaj düzenleyicisi olarak kullanılabilir
  • KURULUMU BASİT: duvarda herhangi bir alet veya delik olmadan kendinden yapışkanlı, duvar rafına sıkıca yapışır.
  • ÇOK FONKSİYONEL KULLANIM: Herhangi bir pencere, ayna veya cam yüzeye monte edilebilir. Ayrıca yatak odasına, tuvalete, mutfağa, ofise, banyoya, duşa veya istediğiniz herhangi bir yere kurulabilir.
  • Not: Pürüzlü veya ıslak duvarlara monte edilemez, düz duvar duşu veya cam ayna üzerine monte edilmesi önerilir.
  • GÜÇLÜ SÖKÜLEBİLİR YAPIŞKANLI: Gözeneksiz Duvara Monte Saklama Kutusu, Klima Uzaktan Kumandalı Kalemlik, Cep Telefonu Saklama Kutusu, Duvar Başucu Masası, Başucu Telefon Şarjı, Ofis ve Ev için idealdir.
  • ✔ BİLGİLENDİRME VE DESTEK: Ürünlerimizle hakkında " Soru, Öneri, Dilek ve Şikayetlerinizi " bize " Satıcıya Soru Sor "alanından ulaşarak bildirebilirsiniz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacağız. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederiz.
  • ✔ RİSKSİZ SATIN ALMA: Bizden satın aldığınız ürünlerimiz Size ulaşana kadar kargoda herhangi bir zarar görme, deforme olması durumunda bize bildirmeniz durumunda mümkün olan en kısa zamanda problemi çözeceğiz.
Ödeme ve Teslimat Bilgileri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Halk Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme veya taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi bankaların işlem durumuna göre ortalama 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Selami Tilbe - Tilbe Home Şirketimize üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Sakarya merkezli şirketimizden ürünlerPTT Kargo, Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0530 889 54 34 numaralı whatsapp hattımıza gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?