Kurumsal Fatura
Evet Tilbe Home'da yaptığınız alışverişlerin faturasını kurumsal fatura olarak alabilirsiniz, Bunun için kurumsal fatura bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir.

Ana sayfada yer alan 'Hesabım'> 'Siparişlerim' sayfasından siparişinizin durumunu kontrol edin.

 • Siparişiniz 'Siparişiniz Alındı' ya da 'Siparişiniz Hazırlanıyor' statüsündeyse 'Sipariş Detay' > 'Sipariş Adresimi Güncelle' adımlarını takip ederek kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.
 • Siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini kargo firmaları da sadece belli bir süre içerisinde yapabilir. Değişiklik talebinizi iki şekilde iletebilirsiniz.

1.Kargonun gönderildiği kargo firması ile irtibata geçerek.

2.“Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Whatsapp Müşteri Hizmetleri” butonunu kullanarak.

Ana sayfada yer alan 'Hesabım' > 'Siparişlerim' sayfasından siparişinizin durumunu kontrol edin.

 • Siparişiniz 'Siparişiniz Alındı' ya da 'Siparişiniz Hazırlanıyor' statüsündeyse 'Hesabım' > 'Yardım' > 'Whatsapp Müşteri Hizmteleri' adımlarını izleyerek fatura adresi değişiklik talebinizi iletebilirsiniz
 • Siparişiniz 'Siparişiniz Hazırlanıyor' statüsündeyse kurumsal faturası düzenlendiği için fatura adresi değişikliği yapılamaz.
 • Seçeceğiniz yeni adresin kurumsal olması gereklidir.

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce aşağıdaki adımları izleyerek kolayca iptal edebilirsiniz.

1.'Siparişlerim' > 'Sipariş Detayı' > 'Sipariş İptal' adımlarını takip edin veya

2.'Hesabım' bölümünde yer alan 'Yardım' adımından 'Whatsapp Müşteri Hizmetleri' a tıkladığınızda açılan sayfada 'İptal ve İade' yi seçin.

Ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaya başlandıysa (faturanız kesildiyse) veya kargoya verildiyse iptal edilemez. Bu durumda ürünü teslim aldığınızda iade edebilirsiniz.

 • İade adımları:

1. tilbehome.com ve mobil uygulamalarda yer alan 'Hesabım' bölümünden 'Siparişlerim'e' gidin.

2. 'Detaylar' butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. 'Kolay İade Talebi Oluştur' butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza 'Siparişlerim' sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edeceğiniz ürünler için iade faturası düzenleyin.

8. İade edilecek ürünler ile birlikte düzenlediğiniz iade faturasını tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

 • İade faturası iade paketi içerisinde yer almayan gönderiler satıcı tarafından reddedilebilir. E-fatura mükellefiysen dijital iade faturası düzenlemen yeterli.
 • Kurumsal faturalı siparişinizde iade paketini kargoya vermeden önce iade faturası kesmeli ve paketinizin içerisine yerleştirmelisiniz.

İade faturası düzenlerken;

1. 'xxx nolu siparişin/ faturanın iadesidir.' bilgisinin ve

2. Satıcıya ait aşağıda listelenen bilgilerin iade faturası içerisinde yer aldığından emin olmalısınız.

 • Tedarikçi Firma Adı
 • Tedarikçi Vergi Numarası
 • Tedarikçi Vergi Dairesi

İade faturası kesmek için gerekli satıcı bilgilerini 'Hesabım'> 'Siparişlerim' > 'Sipariş Detay' sayfasında bulabilirsiniz.

Kurumsal faturalı alışverişlerde taksit seçeneği sunulamamaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...