Toptan satışımız vardır fiyat için iletişime geçiniz. Kapıda ödeme ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 500 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 14 gün koşulsuz iade ile güvenli alışveriş. Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına destek iade, değişim yapılır. Toptan satışımız vardır fiyat için iletişime geçiniz. Kapıda ödeme ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 500 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 14 gün koşulsuz iade ile güvenli alışveriş. Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına destek iade, değişim yapılır. Toptan satışımız vardır fiyat için iletişime geçiniz. Kapıda ödeme ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 500 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 14 gün koşulsuz iade ile güvenli alışveriş. Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına destek iade, değişim yapılır. Toptan satışımız vardır fiyat için iletişime geçiniz. Kapıda ödeme ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 500 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 14 gün koşulsuz iade ile güvenli alışveriş. Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına destek iade, değişim yapılır.
tilbehome.com Hakkında
  • Tilbe Home – tilbehome.com, Olarak ev ve mutfak gereçleri, banyo ürünleri, zücaciye alanında Sakarya / Serdivan’da faaliyet gösteren bir kurumsal şirketiz.
  • Amacımız, evlerinizi fonksiyonel, estetik ve kullanışlı ürünlerle donatarak yaşam alanlarınıza konfor ve renk katmaktır.
  • Müşterilerimize ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinden en yeni ve pratik ev ve mutfak gereçleri, banyo ürünleri, zücaciye ürünlerini hizmetinize sunmaya çalışmaktayız.

Evet. Tamamen güvendesiniz.

  • Tilbe Home - tilbehome.com’da yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.
  • tilbehome.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.
  • En güvenli ödeme yöntemlerinden İYZİCO, PAYTR, gibi güvenli altyapısı olan ödeme yöntemleri ile güvenli alışveriş sağlanmaktadır.
  • Ayrıca KAPIDA ÖDE, HAVALE İLE ÖDE gibi tamamen sizi güvende tutacak ödeme yöntemlerimizde mevcuttur.
Evet vardır, Fiziki mağazamız Vatan Mahallesi, Umut Sokak No:13/A Serdivan Sakarya adresinde 400 m alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca  Tüm ürünlerimize www.tilbehome.com , İOS ve Android uygulamalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
Gizlilik politikamıza linkten ulaşabilirsiniz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metni'mize bu linkten ulaşabilirsiniz.
Bizlere Ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...