İşlem Rehberi
Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.

Şifrenizin; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz.

Üye olmadan da sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. sipariş aşamasında üye olmadan devam et tıklamanız yeterlidir.

Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:

Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Aynı ekranra kart bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemeyi kredi kartı, banka kartı ve Tilbe Home Cüzdanım ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri ilede ödeme yapabilirsiniz.

Hesabım > Hesap ayarlarım > Adres bilgilerim sayfasında yer alan 'Adres Ekle' butona tıklayararak teslimat adresi tanımlayabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler Hesabım-> Siparişlerim-> Sipariş Detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir.

• Üründe “Hızlı Teslimat” etiketi bulunuyorsa siparişiniz en geç bir sonraki iş günü kargoya verilir. “Bugün Kargoda” etiketi bulunuyorsa siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

• Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını Hesabım-> Siparişlerim-> Sipariş Detay sayfasında bulunan "Kargom Nerede?" linkinden takip edebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız eğer, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Bunun için takip edeceğiniz adımlar;

'Üye Girişi' sayfasından 'Şifremi unuttum' yazısına tıklayın. Üyeliğinize ait e-posta adresinizi girerek 'Gönder' dediğinizde ilgili e-posta adresinize bir link gelecek.

Gelen linke tıklayarak yeni şifre oluşturma işleminizi yapabilirsiniz.

Eğer link size ulaşmadı ise spam klasörünüzü kontrol edin.

Ayrıca dilediğiniz zaman 'Hesabım> Kullanıcı Bilgilerim> Şifre Güncelleme' kısmından şifre değişiklik işleminizi yapabilirsiniz.

Siparişini tamamlamadan önce sepetinizde yer alan ürünler ya da ödeme yöntemi gibi değişiklik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sepetinizde yer alan ürünü değiştirmek için ürünün sağ tarafında yer alan çarpı işaretine tıkladığınızda 'Sil' diyerek ürünü çıkartabilir ya da 'Sil ve Favorilere Ekle' diyerek ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle daha sonra ürünü almak istediğinizde 'Favorilerim' alanından ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Üründen birden fazla satın almak isterseniz adet alanından istediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi değiştirmek isterseniz ödeme yapacağınız kart bilgilerini girerek, dileğiniz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ana sayfada yer alan 'Hesabım' bölümünde bulunan 'Siparişlerim' sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin.

Eğer siparişiniz 'Siparişiniz Alındı' ya da 'Tedarik Aşamasında' statüsünde ise Hesabım> Sipariş Detayı> Teslimat Adresimi Güncelle alanından yapabilirsiniz.

Ya da 'Hesabım' bölümünde 'Yardım&Destek' sekmesinde yer alan 'Müşteri Hizmetleri' butonundan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Eğer siparişiniz 'Kargoya Verildi' statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir.

Değişiklik talebinizi 'Hesabım' bölümünde 'İletişim' sayfasında yer alan 'Canlı Destek' butonunda bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce aşağıdaki şekilde kolayca iptal edebilirsiniz.

'Siparişlerim' > 'Sipariş Detayı' > 'Sipariş İptal' adımlarını takip ederek.

'Hesabım' bölümünde yer alan 'Yardım' adımından 'Canlı Destek tıkladığınızda açılan sayfada 'İptal ve İade'yi seçerek işleminiz yapabilirsiniz.

Ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaya başlandıysa (faturanız kesildiyse) veya kargoya verildiyse iptal edilemez. Bu durumda ürünü teslim aldığınızda iade edebilirsiniz.

İPUCU:

Ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır. İadeniz tamamlanıp bankanıza iadeniz yapıldığında email ile bilgilendirilirsiniz.

1. "Hesabım" > "Siparişlerim" > "Detaylar" > "İade Kargo Kodu Oluştur" adımlarını takip edip iade edilecek ürün ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçin.

2. İade etmek istediğiniz ürünlerin uygunluğuna göre size önerilen iade seçeneklerinden birini seçin.

3. Kargo seçiminizi yapın.

4. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve e-posta adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

5. İade kodu aynı olan ürünleri faturasıyla beraber aynı pakete koyun ve paketin sağlam olduğundan emin olun. İade kodu farklı olan ürünler aynı kargoya verilse bile farklı paketler halinde verilmelidir.

• Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.

o Ad Soyad:

o Sipariş No:

o İade Nedeni:

6. Seçtiğiniz iade yöntemine göre 7 gün içinde paketinizi kargo şubesine veya seçtiğiniz gel al noktasına teslim edin. Eğer adresten iade seçeneğini seçtiyseniz paketinizi randevu gününde adresinize gelecek görevliye teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

Tilbehome ve tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda, Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl ilan edilen değere kadar Alıcının Mal veya Hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri'ne başvuruda bulunulabilir. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 68. maddesinin 1. fıkrasında belirtilen alt ve üst limitler doğrultusunda uyuşmazlık halinde tüketici talepleri hakkında ilçe/il tüketici hakem heyetleri yetkilidir.

AMA,

Müşterimiz her zaman haklıdır. Politikamız gereği her zaman müşterimizin problemlerini çözeceğimizi garanti ederiz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...