Kargo ve Teslimat

Vermiş olduğunuz siparişinizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Eğer herhangi bir sebepten Tilbe Home'dan yaptığınız alışverişten memnun kalmazsanız ürünlerin kullanılmamış olması halinde, faturası ile birlikte iade yapabilirsiniz.

Kullanılmamış ürününüzü 14 gün içinde siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturduktan sonra MNG Kargo üzerinden aşağıda belirtmiş olduğumuz MNG Kargo iade kodu ile birlikte alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. 

İade ürünler, iade merkezine ulaştıktan sonra incelenemeye alınır. Yapılan inceleme sonucunda iade ürünlerin iade edilmesine engel bir durum olmadığı anlaşıldıktan sonra para iadesi için gerekli işlem yapılır. Ürün iade merkezine ulaşmadan ve inceleme yapılmadan önce para iadesi gerçekleşememektedir.

MNG Kargo iade kodumuz: 834897852

Siparişinizin iadeye alınabilmesi için ürünün faturasının iade ürün ile birlikte iade merkezine gönderilmesi ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade edilen ürünün teslimatıyla ilgili kayıp ya da yaşanan sorunlarla ilgili lütfen [email protected] üzerinden bize ulaşın.

 

1. ADIM

Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri orijinal kargo kutusu ve üzerinde bulunan faturası ile birlikte dikkatlice paketleyin. Kendi güvenliğiniz ve ürününüzün hızlı teslimatı için iade paketinizle birlikte imzalı irsaliye ve bir takip kodu alarak iade ürününüzü takip etmenizi öneririz. İade merkezi adresine kargolayın.

İade Merkezi Adres: Vatan Mahallesi, Umut Sokak No:13/A 54130 Serdivan Sakarya

Düşük bir ihtimal de olsa gönderiminizin bize ulaşmaması ihtimalinde, ürünleri geri gönderdiğinizi kanıtlayacak irsaliyenizi muhafaza etmenizi öneririz. Sizin tarafınızdan gönderilen gönderimlerin ulaşım sırasında kaybolmasından sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

2. ADIM

Geri Ödeme Süreci

İade ürününüz iade merkezimize ulaştıktan sonra, incelenir ve açılmamış ürünlerin iade onayı alınır. Bir sonraki iş günü para iadesi gerçekleştirilir. 5-7 iş günü içerisinde de banka tarafından hesaplarınıza yansıtılır.

TÜKETİCİ, SATICI ile imzaladığı işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi'nden 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise TÜKETİCİ'nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak TÜKETİCİ, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

 • Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, TÜKETİCİ'nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
 • Birden fazla parçadan oluşan mallarda, TÜKETİCİ'nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
 • Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, TÜKETİCİ'nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan Tilbe Home (https://www.tilbehome.com) içinde yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı sipariş edilen ürünün tarafınıza teslim edildiği kargo firması olup, Tilbe Home (https://www.tilbehome.com) içinde yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneğinde geri gönderime ilişkin detaylar açıklanmıştır.

TÜKETİCİ aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
 • TÜKETİCİ'nin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya TÜKETİCİye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, TÜKETİCİ'nin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...